Moda latem

Moda kręci nie tylko kobiety, ale także i mężczyzn. Od lat na polskich, ale także i na całym świecie, królują kolorowe ubrania. Neonowe barwy przywodzą na myśl wakacje, czasy dzieciństwa oraz beztroskę. Rozkręcają nastrój w pochmurne dni. Neony to kolory dobre na kryzys, kiedy jest bardziej smutno, warto ożywić się wówczas takimi kolorami. Kolory neonowe najcześciej wybierają kobiety, choć i wielu mężczyzn coraz bardziej przekonuje się do odważnych połączeń na przykład rażącej pomarańczy z kobaltowym. Popularne neonowe kolory to limonka, elektryczna zieleń, landrynkowy róż, ale i wściekły, w barwie fuksji. Uznaje się, że otoczania się żywymi kolorami poprawia nastrój, dlatego też niektórzy decydują się nie tylko zakładać na siebie odważne kolory, ale także malować kolorowymi farbami swoje wnętrza. Żywy kolory mają poztywne oddziaływanie, kolor pomarańczowy na przyład ma właściwości oczyszczające, dlatego jest kolorem szat buddyjckich mnichów. Ożyw się, załóż coś kolorowego, a zobaczysz, że poprawi Ci sie humor.

Comments are closed.

 • Zespół jelita nadwrażliwego – jak sobie pomóc

  48 lat ago
  Zespół jelita nadwrażliwego to dolegliwość ściśle związana z problemami przewodu pokarmowego. Kiedy zaczynają utrudniać codzienne funkcjonowanie, trzeba koniecznie rozpocząć walkę ze złym samopoczuciem i fizycznym dyskomfortem. W tej sytuacji najlepiej udać się do lekarza rodzinnego, a później do specjalisty.
 • Pielęgnacja skóry noworodka

  48 lat ago
  Jak dbać o nowo narodzone dziecko? Trzeba przyznać, że wielu rodziców obawia się pielęgnacji noworodka myśląc, że przez nieodpowiednie kosmetyki może bardzo źle wpłynąć na ich delikatną skórę. Na pewno jest w tym sporo racji, ponieważ dobór nieodpowiednich kosmetyków dla naszego maluszka może być naprawdę bardzo szkodliwy dla stanu skóry dziecka.
 • Czapki Carhatt czy Obey?

  48 lat ago
  Modna czapka uzupełni każdą stylizację casualową – szczególnie, jeśli chcemy sobie zapewnić stylowy street look. Jeśli zaś chodzi o marki czy też modele czapek, dziś najpopularniejsze to Carhatt oraz Obey. Nie da się ukryć, że obie są cenione w świecie mody oraz bardzo trendy. Pytanie jednak, którą markę wybrać, by zaskoczyć wszystkich swoją stylizacją? Możliwości