Hurtownie alkoholi w Polsce

Hurtownie alkoholiJak wiadomo w Polsce istnieje wiele różnych rodzajów hurtowni. W sytuacji, gdy potrzebna jest większa ilość alkoholu (np. na wesele) zazwyczaj kierujemy swoje kroki do hurtowni whisky lub hurtowni wódki.
Hurtownia whisky charakteryzuje się tym, że można w niej zakupić różnego rodzaju whisky. Whisky jest tak wyjątkowym trunkiem ze względu na to, że aby mieć oczekiwane właściwości musi dojrzewać w drewnianych beczkach przez kilka lat.
W Polsce najczęściej można kupić whisky z następujących krajów: Francja, USA, Szkocja, Irlandia i Kanada. Jak wiadomo najbardziej popularna jest szkocka whisky. Najbardziej znany jest Jack Daniel’s. W tej whisky zawartość alkoholu waha się pomiędzy 35%-40%.
Poza tym, whisky należy do tak zwanych luksusowych alkoholi. Jej ceny zazwyczaj zaczynają się od ponad 70 zł za 0,7 l. Najdroższa whisky to już wydatek w granicach ponad 300 zł za butelkę.
Istnieje również whisky pochodząca z Japonii. Jej rodzaje to np. Nikka oraz Yamazaki. Jest ona najmniej popularna na świecie.
Jeżeli chodzi o wódkę, to jest ona w Polsce zdecydowanie bardziej popularna i dostępna, niż whisky. Hurtownia wódki http://alkohole.eurocash.pl/oddzialy/ zazwyczaj jest praktycznie niezbędna, w przypadku organizacji wesela, ze względu na o wiele niższe ceny, niż w obrocie detalicznym. Przykładowo cena wódki wyborowej za 0,7 l to niewiele ponad 30 zł w hurtowni wódki. Najpopularniejsze rodzaje wódki to:wyborowa, żytnia, luksusowa oraz Pan Tadeusz. Napój alkoholowy, aby mógł być uznany za wódkę musi posiadać co najmniej 3,75% alkoholu.

Comments are closed.

 • Objawy bólów wątroby

  48 lat ago
  Wątroba jest tym organem człowieka, który w razie rozwijania się w nim jakiegoś procesu chorobowego daje szereg objawów. Jednak nie wszystkie te objawy od razu kojarzone są z wątrobą ze względu na to, że źle funkcjonująca wątroba odbija się na funkcjonowaniu innych narządów.
 • Moda latem 2013

  48 lat ago
  Latem 2013 modne są kolory, wzory, styl męski, gra czerni z bielą oraz inne motywy, których nie sposób zliczyć. Interesujące wydają się wzory, których jest istne szaleństwo. Są destawiane ze sobą jak gdyby zupełnie przypadkowo. Łączy się kółka z paskami, esy floresy z kwiatami i tak dalej. Nie jest to zdecydowanie rozwiązanie dla minimalistów, przypadkowe
 • Jak wybrać odpowiednie cążki do skórek?

  48 lat ago
  Dłonie są naszym wizerunkiem, który świadczy o naszej schludności i poprawnym dbaniu o wygląd. Są również wizytówką, na którą zwracają nowo poznane osoby.Jak zatem dbać o poprawny wygląd naszych dłoni?