Hurtownie alkoholi w Polsce

Hurtownie alkoholiJak wiadomo w Polsce istnieje wiele różnych rodzajów hurtowni. W sytuacji, gdy potrzebna jest większa ilość alkoholu (np. na wesele) zazwyczaj kierujemy swoje kroki do hurtowni whisky lub hurtowni wódki.
Hurtownia whisky charakteryzuje się tym, że można w niej zakupić różnego rodzaju whisky. Whisky jest tak wyjątkowym trunkiem ze względu na to, że aby mieć oczekiwane właściwości musi dojrzewać w drewnianych beczkach przez kilka lat.
W Polsce najczęściej można kupić whisky z następujących krajów: Francja, USA, Szkocja, Irlandia i Kanada. Jak wiadomo najbardziej popularna jest szkocka whisky. Najbardziej znany jest Jack Daniel’s. W tej whisky zawartość alkoholu waha się pomiędzy 35%-40%.
Poza tym, whisky należy do tak zwanych luksusowych alkoholi. Jej ceny zazwyczaj zaczynają się od ponad 70 zł za 0,7 l. Najdroższa whisky to już wydatek w granicach ponad 300 zł za butelkę.
Istnieje również whisky pochodząca z Japonii. Jej rodzaje to np. Nikka oraz Yamazaki. Jest ona najmniej popularna na świecie.
Jeżeli chodzi o wódkę, to jest ona w Polsce zdecydowanie bardziej popularna i dostępna, niż whisky. Hurtownia wódki http://alkohole.eurocash.pl/oddzialy/ zazwyczaj jest praktycznie niezbędna, w przypadku organizacji wesela, ze względu na o wiele niższe ceny, niż w obrocie detalicznym. Przykładowo cena wódki wyborowej za 0,7 l to niewiele ponad 30 zł w hurtowni wódki. Najpopularniejsze rodzaje wódki to:wyborowa, żytnia, luksusowa oraz Pan Tadeusz. Napój alkoholowy, aby mógł być uznany za wódkę musi posiadać co najmniej 3,75% alkoholu.

Comments are closed.

 • O oleju arganowym

  48 lat ago
  Olej arganowy pochodzi z Maroka, nazywa się go złotem pustyni. Olej ten powstaje z orzechów arganowca, to drzewo występuje endemicznie w Maroku, nie spotkamy więc go nigdzie indziej. Orzechy te zbiera się przez letnie miesiące, od czerwca do sierpnia, zajmują się tym głównie kobiety. Kiedy orzechy są ju ż wysuszone oraz usunięto z nich miąższ,
 • Odpowiedni strój do spania.

  48 lat ago
  Nie tylko w ciągu dnia jest ważne to, co się na sobie nosi. Noc, jest równie ważna, szczególnie jeśli ma się ukochana osobę koło siebie. Co powinno się zakładać do spania? Otóż zależne jest to od miejsca, wieku i osiągniecia celu. Pomijając dzieci, bo to w czym śpią zależne jest od ich rodziców, oraz mężczyzn,
 • Najpopularniejsze leki przeciwhistaminowe

  48 lat ago
  Czym są leki przeciwhistaminowe? Kiedy stosuje się preparaty tego rodzaju i dla kogo są one przeznaczone? Środki o działaniu przeciwhistaminowym są wybierane przez osoby, które wykazują alergie na bardzo zróżnicowane czynniki. Począwszy od najpopularniejszej alergii na pyłki traw i drzew, poprzez ukąszenia objawów, jak i składniki codziennego pożywienia alergenów może być mnóstwo.