Biel i czerń, ponadczasowe kolory.

Co chwilę słyszy się o nowych trendach, to modny jest żółty, to czerwień, czy zieleń. Jednak są dwa kolory, które są ponadczasowe i nie potrzebują momentów, kiedy można ją nosić. To czerń i biel. Dwa kolory, które doskonale sprawdzają się przy każdej okazji i o każdej porze roku. Zakładając czerń, czy biel, bądź łącząc te dwa kolory ze sobą, można mieć pewność, że zawsze będzie wyglądało się świetnie. Pod warunkiem, że będzie to kreacja odpowiednia do sytuacji. Zarówno czerń, jak i biel, doskonale sprawdzają się na suknie wieczorowe, jak i styl miejski, czy sportowy. To kolory, które nie tylko pięknie wyglądają, ale również modelują sylwetkę. W przypadku czerni, świetnie ona wyszczupla optycznie ciało, a biel dodaje kształtów, tam gdzie ich potrzeba. Należy jednak pamiętać, że stylizacja cała w bieli może niekorzystnie wyglądać w przypadku niektórych sylwetek, dlatego jednak lepiej połączyć ja z czernią. Doskonale sprawdzą się w stylizacja blondynek, jak i brunetek, przy bladej, jak i opalonej cerze.

Comments are closed.

 • Ostry ból brzucha – o czym to może świadczyć?

  48 lat ago
  Ból brzucha to nic przyjemnego, bez względu na to, czy jest słaby, czy silny. Mimo to zwykle nikt się tym nie przejmuje, ponieważ często wydaje się, że to nic takiego. W rzeczywistości sprawa może być znacznie poważniejsza, dlatego lepiej jej nie bagatelizować.
 • Powiększanie piersi własnym tłuszczem – co to za zabieg?

  48 lat ago
  Augmentacja piersi, czyli ich powiększenie jest jednym z najczęściej wykonywanych zabiegów chirurgii plastycznej. Współczesne kobiety są w stanie znieść wiele, aby osiągnąć wymarzony rozmiar i kształt biustu – plastyka piersi jest procedurą wysoce inwazyjną, która wymaga od pacjentki wytrzymałości na ból oraz długiego okresu rekonwalescencji.
 • Sklep z asortymentem Snapback

  48 lat ago
  Kiedy staramy się skompletować strój na dany dzień czy okazję, zdecydowanie nie ograniczamy się jedynie do samych ubrań, ale zwracamy również naszą uwagę na dodatki. Prawda jest taka, że są one w stanie naprawdę wiele zmienić i dodatki są w stanie dobrać do ubrania nie tylko kobiety, ale również mężczyźni. Z pewnością wiele zależy od